• 1402/11/18 - 12:19
  • بازدید: 106
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس انجام شد؛

«افتتاح خوابگاه (سرای) دانشجویی متاهلی» با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان از اعتبارات دولتی

«سرای متاهلین» دارای ۸ سوییت است که شامل اتاق، آشپزخانه و سرویس بهداشتی است و در راستای طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده در اختیار دانشجویان متاهل قرار می گیرد.

همزمان با دهه فجر، و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس خوابگاه (سرای) دانشجویی متاهلی» با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان از اعتبارات دولتی افتتاح شد.


به گزارش وبدا گراش ، «سرای متاهلی دانشجویی» در دانشگاه علوم پزشکی گراش، روز چهارشنبه هجدهم بهمن ماه، با حضور دکتر رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مسئولین شهرستان افتتاح شد.


مهندس محمدجواد یحیایی معاون توسعه مدیریت و منابع علوم پزشکی درباره این پروزژه گفت: «سرای متاهلین» در بخشی از خوابگاه های دانشجویی، بصورت مجزا، با هزینه ای "بالغ بر یک میلیارد تومان از اعتبارات دولتی" ، بهسازی، تکمیل و راه اندازی شده است.


وی افزود: «سرای متاهلین» دارای ۸ سوییت است که شامل اتاق، آشپزخانه و سرویس بهداشتی است و در راستای طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده در اختیار دانشجویان متاهل قرار می گیرد.»

یحیایی افزود: «با توجه به اینکه پروژه ساخت «١۶ واحد پانسیون متاهلین» نیز توسط خیّر گراشی جناب آقای حاج زینل زینلی در دانشکده علوم پزشکی گراش در حال ساخت است، لذا این خوابگاه بصورت موقت برای اسکان دانشجویان متاهل تا زمان تکمیل پروژه اصلی، مورد استفاده قرار می گیرد.»

 

در آیین افتتاح این پروژه، کلید «سوئیت دانشجویی متاهلی»، توسط معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، به یکی از دانشجویان متاهل علوم پزشکی گراش اهدا شد.

  • گروه خبری : اخبار اختصاصی,اطلاعیه
  • کد خبر : 15355
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

اطلاعیه‌ها

آرشیو

اطلاعیه: مناقصه عمومی

07 بهمن 1402

اطلاعیه:فراخوان انتخاب حسابرس

04 دی 1402