• 1401/03/30 - 07:53
  • بازدید: 192
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حضور ارزیابان وزارت بهداشت:

ارزیابی آموزشی از مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی علیه السلام گراش انجام شد

ارزیابی آموزشی که با هدف بررسی امکانات آموزشی مراکز آموزسی درمانی و سالانه انجام می‌شود، ولی به دلیل شرایط کرونا، در سال ۹۹ و ۱۴۰۰ انجام نشد.

ارزیابی آموزشی از مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی علیه السلام گراش توسط تیم اعزامی وزارت بهداشت انجام شد.
 
 به گزارش "وبدا گراش"،  سجادپور یوسف، عضو هیات علمی دانشکده و معاون آموزشی و پژوهشی مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی علیه السلام گراش در این باره گفت: « این ارزیابی روز یکشنبه ٢٩ خرداد ماه،  توسط دکتر نسترن لعل و دکتر علی پاشا میثمی از سوی وزارت بهداشت انجام شد. »
 
 
 
 
وی افزود:«ارزیابی آموزشی که با هدف بررسی امکانات آموزشی مراکز آموزسی درمانی و سالانه انجام می‌شود، ولی به دلیل شرایط کرونا، در سال ۹۹ و ۱۴۰۰  انجام نشد. » پوریوسف گفت:«ارزیابی بر اساس ٩ آیتم اعتباربخشی و بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت انجام می‌شود.» 
 
معاون آموزشی و پژوهشی مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی علیه السلام گراش گفت: «جلسه معارفه، ارزیابی با حضور معاون آموزشی و پژوهشی مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی علیه السلام گراش و مدیردفتر توسعه بالینی، جلسه با نمایندگان دانشجویان، جلسه با اعضای هیئت علمی، بازدید از امکانات آموزشی بیمارستان و جلسه با هیأت رئیسه و مسئولین بیمارستان گراش از برنامه های ارزیابی بود.»
 
 

 

  • گروه خبری : اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 11231
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

اطلاعیه‌ها

آرشیو