• 1401/06/29 - 13:35
  • بازدید: 161
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر برنامه ریزی دانشکده علوم پزشکی گراش خبر داد:

مسیر رو به رشد دانشکده علوم پزشکی گراش در برنامه ریزی عملیاتی

حوزه های روابط عمومی ، پرستاری ، بازرسی، آمار و فناوری اطلاعات و دبیرخانه شورای سلامت و امنیت غذائی با ۱۰۰درصد پیشرفت ، تمام سیاستهای برنامه ریزی شده وزارت بهداشت را عملیاتی کردند.

 به گزارش وبدا گراش، مدیر برنامه ریزی دانشکده علوم پزشکی گراش از مسیر رو به رشد دانشکده علوم پزشکی گراش در برنامه ریزی عملیاتی براساس میزان تحقق اهداف این برنامه و تقدیر از تلاش حدود 80 نفر از فعالان تیم برنامه ریزی در سال 1400 خبر داد.

عبدالهادی زائری مدیر برنامه ریزی دانشکده علوم پزشکی گراش با اعلام این خبر افزود: «  پس از ارزیابی های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، حوزه های روابط عمومی ، پرستاری ، بازرسی، آمار و فناوری اطلاعات و دبیرخانه شورای سلامت و امنیت غذائی  با ۱۰۰درصد پیشرفت ، تمام سیاستهای برنامه ریزی شده وزارت بهداشت را عملیاتی کردند و حوزه های  توسعه مدیریت و منابع ، اورژانس ، پدافند غیر عامل ، آموزش ، غذا ودارو، بهداشت ، فرهنگی و دانشجویی، سازمانهای مرذم نهاد، طب سنتی و امورحقوقی با عملکرد بسیار خوبی توانستند جایگاهی بالاتر از میانه و یا میانگین کشوری کسب نمایند.


وی با توجه به اهمیت فرآیند تدوین و پایش برنامه عملیاتی و استقرار آن تصریح کرد: نقش این برنامه به عنوان یکی از ارکان مهم سیاست گذاری در حوزه سلامت بسیار حائز اهمیت است.

 

زائری گفت: وی در پایان با توجه به فعالیت ها و تلاش های صورت گرفته، از همه کسانی که در بهبود جایگاه برنامه ریزی علوم پزشکی گراش سهیم بودند قدردانی کرد.

 معاون توسعه دانشکده علوم پزشکی گراش، از  حدود 80 نفر از فعالین تیم برنامه ریزی تقدیر کرد.

مدیریت برنامه ریزی دانشکده علوم پزشکی گراش زیرمجموعه معاونت توسعه مدیریت و منابع علوم پزشکی گراش است.

  • گروه خبری : اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 11661
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

اطلاعیه‌ها

آرشیو

اخبار اختصاصی:ارائه خدمات بیمه ای برای زوجین نابارور

14 شهریور 1401

اخبار اختصاصی:نکات تغذیه ای را فراموش نکنید

21 اسفند 1400

اطلاعیه:تجدید فراخوان مناقصه عمومی

23 بهمن 1400

گروه های مطالب:شعار و روز شمار هفته ملی سرطان

09 بهمن 1400