بیانیه حریم خصوصی

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را گردآوری می‌کند. هم‌چنین دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش اطلاعات جمعیت‌شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست، (مانند کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و …) را نیز گردآوری میکند.

هم‌چنین اطلاعاتی درباره سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما به‌صورت خودکار توسط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش جمع‌آوری می‌شود. این اطلاعات ممکن است شامل موارد زیر باشد: آدرس آی‌پی، نوع مرورگر، نام دامنه، زمان دسترسی و آدرس وبسایت‌های ارجاع‌دهنده. این اطلاعات توسط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.

لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند.  دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دسترس در دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش و وابستگانش استفاده می‌کند. هم‌چنین دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ایمیل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش سایت‌ها و صفحاتی که مشتریان‌مان از طریق دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش مشاهده می‌کنند را ردگیری می‌کند تا مشخص کند که کدام یک از خدمات دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش پرطرفدارتر است. این داده‌ها به منظور ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات از طریق دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش به مشتریانی که رفتارشان نشان‌گر علاقه آن‌ها به برخی زمینه‌های خاص است، استفاده می‌شود.

پایگاه اینترنتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش اطلاعات، بدون اعلان قبلی، شخصی شما را افشا خواهد کرد تنها اگر توسط مراجع قانونی چنین چیزی خواسته شده باشد یا با اطمینان معتقد باشد این فعل لازم است تا: ۱) با فرایندهای قانونی‌ای که توسط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش و سایت مورد پذیرش است، هم‌راهی داشته باشد؛ ۲) از حق و دارایی‌ دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش حفاظت و دفاع کند؛ و ۳) در شرایط بحرانی، به منظور حفظ امنیت کاربران خود و یا عموم مردم، رفتار کند.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش رجیستر کرده باشید، یک کوکی به دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش بازمی‌کردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده، حفاظت می‌کند. دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی ـ مانند پروتکل SSL ـ محافظت می‌شود.

تغییرات دراین بیانیه

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش مطلع شوید.